Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozor na psa! v různých jazycích

9. 1. 2009

Česky : Pozor na psa!

Bulharsky : Пазете се от куче!

Anglicky : Beware of dog!

Arabsky : حذار الكلب!

Německy : Hüten Sie sich vor Hund!

Dánky : Pas på hunden!

Francouzky : Méfiez-vous des chiens!

Holandsky : Pas op voor honden!

Indonésky : Awas anjing!

Italsky : Attenzione di cane!

Katalánsky : Cuídese de gos!

Litevsky : Strzeżcie yra šunų!

Lotyšsky : Sargieties suņu!

Polsky : Strzeżcie się psów!

Portugalsky : Cuidado do cão!

Rusky : Злая собака!

Slovinsky : Pazite psa!

Srbsky : Беуаре оф дог!

Španělsky : Cuídese de perro!

Švédsky : Se upp för hunden!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nevim

(Šmátra, 12. 4. 2010 12:36)

Ač nerada, nedá mi to spát. Musím poopraviti francouzský překlad "Méfiez-vous des chiens!" -tato možnost zde jistě také je, ale byla jsem poučena Francouzem, (kterého mimo jiné učím tybovat) že přesnější překlad jest: ATTENTION AU CHIEN!
A to je dobrý vědět. Béééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak to je....

(Kvačavec, 23. 3. 2010 23:18)

Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....Tak to je.....

pes

(Madlajs, 11. 1. 2009 14:39)

jak dokonalé !